Novoročná akcia s LPG ALLIANCE

Viac o akci… 

CELLU M6 ALLIANCE

Matis Paris – starostlivosť o pleť!

Relaxačno-terapeutické
centrum 
SPIRIT & BODY

Získajte stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete …

Neviete si vybrať
procedúru?

Naši odborníci Vám odporučia
to najlepšie pre Vaše telo a dušu


TELOVÉ OŠETRENIA

null

Väčšina ľudí chápe starostlivosť o pokožku ako starostlivosť o pleť tváre. Kompletná starostlivosť o pokožku však zahŕňa aj pokožku tela. Starostlivosť o telo by mala viesť k zjemneniu, vyhladeniu a oživeniu.

Čítaj viac...

MASÁŽE

null

Oddýchnite si a zrelaxujte v relaxačno-kozmetickom centre SPIRIT & BODY. Ponúkame Vám klasické a ďalšie masáže už od 12 € / 30 min. aj vo večerných hodinách. Vyberte si z našej ponuky!

Čítaj viac...

LPG – Lipomassage

null

V Spirit & Body sme objavili tajomstvo štíhlejšieho tela – ošetrením patento­vaným prístrojom LPG. Lipomassage aktivuje tukové bunky cez ich beta receptory a spúšťa súčasne lipolýzu.

Čítaj viac...


O nás
Informácie o nás a našom relaxačno-terapeutickom centre

Čítaj viac o nás

V relaxačno-terapeutickom centre SPIRIT & BODY získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia. Oddýchnite a uvoľnite sa pri našich masážach, zoštíhlite na LPG prístroji a skrášlite pri našich kozmetických ošetreniach.


LPG CELLU M6 ALLIANCE

Od augusta 2017 poskytujeme ošetrenia Endermológie-Telo a Endermologie-Tvár v jednom profesionálnom prístroji CELLU M6 ALLIANCE.

CELLU M6 ALLIANCE je vybavený novou prevratnou hlavicou s motorizovaným valčekom a klapkou, ktoré v kombinácii so sekvenčným podtlakom hĺbkovo stimulujú a aktivujú tkanivo vo všetkých vrstvách pre ešte príjemnejšie a účinnejšie ošetrenie.

Viac o LPG CELLU M6 ALLIANCE...

MATIS PARIS

MATIS Paris predstavuje jedinečný svet krásy, spojenie výnimočného know-how, bohatých, vysokoúčinných zložiek a najlepších účinkov.

MATIS Paris prináša potešenie vďaka fantastickým textúram, upokojujúcim vôňam a farebnej harmónii, ktoré premenia každodennú starostlivosť o pleť na intenzívnu relaxáciu. Ženy aj muži si spomedzi jednotlivých línií môžu zvoliť svoj vlastný svet krásy. MATIS Paris je jedinečná a jemná, komplexná a účinná francúzska starostlivosť o pleť.

Viac o MATIS PARIS...


Galéria
Pozrite si obrázky z nášho relaxačno-kozmetického centra SPIRIT & BODY


Naši klienti
Prečítajte si prečo nás majú radi naši klienti

Staňte sa našimi klientami