Prístrojová neinvazívna mezotransdukcia MEZO T8®

Okamžitý efekt hydratácie, liftingu, výživy a výplne pleti Vám prináša Mezotransdukcia. Táto revolučná novinka Vám za pomoci prístroja Mezo-T8 ponúka inovačný, neinvazívny postup ošetrenia pleti na bunkovej úrovni, čo ho odlišuje od všetkých ostatných doteraz dostupných prístrojov. Technológia mezotransdukcia sa skladá na zlepšení vodivosti a priepustnosti v bunkach..

  • Ošetrenie pôsobí na bunkovej úrovni a viac ako 90 % aktívnych látok preniká k cieľovým tkanivám.
  • Účinok: podľa zvoleného séra
  • HYDRA- ACTIVE (Hĺbková hydratácia pokožky pre rozjasnenie a obnovu hutnosti
  • LIFTING EFFECT(Vyplnenie vrások a jemných liniek, posilnenie kontúr tváre
  • FILLER EFFECT(Okamžitý efekt vyplnenia vrások a jemných liniek)
  • SKIN FACE 50(Viditeľné zlepšenie kvality zrelej pleti a intenzívna podpora tvorby kolagénu
  • ISO STAM( Regenerácia, posilnenie a revitalizácia pleti)
  • TELOVE OŠETRENIE
  • STRECH MARKS ( Zlepšenie štruktúry pokožky a redukcia strií )

ČISTENIE ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLOU

Ide o najmodernejšiu technológiu určenú na ošetrenie kože na tvári, krku a dekoltu, ktorá jemne odlupuje a odstraňuje mŕtve zrohovatené bunky. Týmto spôsobom je tvár vyčistená do hĺbky, ale bez použitia chemikálií. To tiež umožňuje vynikajúce výsledky v krátkom čase.

Ultrazvuk sa prenáša na kožu pomocou špachtle, ktorá vibruje frekvenciou až 27 000-krát za sekundu (hz). Otočením tejto špachtle a súčasným pôsobením so špecifickými pohybmi môže byť ultrazvuk použitý na preniknutie účinných látok do pokožky pomocou ultrazvuku tak, aby účinné látky prekonali kožnú bariéru cez Sonoforézu (techniku, ktorá zahŕňa použitie ultrazvuku, aby sa zvýšila priepustnosť kože, tak, aby podporovala absorpciu liečiv, sér alebo aktívnych zložiek).

Tieto vibrácie sa prenášajú vysokofrekvenčnými bioelektrickými prúdmi, ktoré stimulujú svalové vlákna v podkoží. Súčasne sa stimuluje krvná a lymfatická cirkulácia, čím sa podporuje zníženie tmavých kruhov, vačkov a vrások. Ultrazvukové čistenie tváre je tiež indikované pre citlivú pleť, pretože je veľmi jemné.

LPG OŠETRENIE PLETI

Patentovaná hlavica Ergolift pre ošetrenie tváre predstavuje skutočné fitness vašej pleti, pretože stimuluje prirodzenú tvorbu základných látok na omladenie.

Výsledky ošetrenia tváre sú viditeľné už po 1. ošetrení :
+ 80% kyselina hyalurónová na väčší objem a hydratáciu
+ 87% vyhladenie jemných liniek a vrások
+ 70% spevnenie pokožky kontúr tváre
+ 46% elastín na pružnosť a vláčnosť
2 x väčšie prejasnenie pleti

null

Trápia Vás kožné problémy?

Mezotransdukcia tváre ponúka mimoriadne účinné ošetrenie kožných problémov súvisiacich s procesom starnutia. Navštívte nás v SPIRIT & BODY.

Cenník kozmetických služieb