V Spirit & Body sme objavili tajomstvo štíhlejšieho tela – pomocou patentovaného ošetrenia prístrojom LPG. Lipomassage aktivuje tukové bunky cez ich beta receptory a spúšťa súčasne lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tuku.) Lipomassage spevňuje pokožku, rozbíja uložené tukové zásoby, vyhladzuje pokožku a zvyšuje výmenu tekutín. Lipomassage zaberie tam, kde diéta a cvičenie nie. Zaručuje zoštíhlenie bez chirurgického zákroku.

Ako LPG funguje

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorá sa nedá odstrániť cvičením, diétou, ani liposukciou.

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom Cellu M6 Keymodule stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.


Každé ošetrenie má svoje špeciálne charakteristiky
LPG Systems má špeciálny software a výmenné hlavice Keymodule a nastaviteľné programy starostlivosti. Hlavice Keymodule sú prispôsobené na špeciálne procedúry.


LPG CELLU M6 ALLIANCE – SPOLU V BOJI ZA PRIRODZENÚ KRÁSU

Od augusta 2017 poskytujeme ošetrenia Endermológie-Telo a Endermologie-Tvár v jednom profesionálnom prístroji CELLU M6 ALLIANCE.
CELLU M6 ALLIANCE je vybavený novou prevratnou hlavicou s motorizovaným valčekom a klapkou, ktoré v kombinácii so sekvenčným podtlakom hĺbkovo stimulujú a aktivujú tkanivo vo všetkých vrstvách pre ešte príjemnejšie a účinnejšie ošetrenie.
Nový senzor Alliance Skin Identity umožňuje stimuláciu presne prispôsobiť potrebám charakteru pokožky.

Výsledky ošetrenia tela sú viditeľné už od 3. ošetrenia :

+ 70% odstránenie odolného a lokalizovaného tuku

– 5,2 cm zmenšenie obvodu pásu (po 12. ošetreniach)

+ 67% vyhladenie celulitídy (efektu pomarančovej kože)

+ 71% spevnenie pokožky ( prirodzené vyplnenie dermis – nový endogénny kolagén, elastin a kyselina hyalurónová)

Patentovaná hlavica Ergolift pre ošetrenie tváre predstavuje skutočné fitness vašej pleti, pretože stimuluje prirodzenú tvorbu základných látok na omladenie.

Výsledky ošetrenia tváre sú viditeľné už po 1. ošetrení :

+ 80% kyselina hyalurónová na väčší objem a hydratáciu
+ 87% vyhladenie jemných liniek a vrások
+ 70% spevnenie pokožky kontúr tváre
+ 46% elastín na pružnosť a vláčnosť
2 x väčšie prejasnenie pleti


LPG – história

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení.

Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

null

Zlyhávajú diéta a cvičenie?

Máme pre vás riešenie! Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. Navštívte nás v SPIRIT & BODY.

Cenník LPG ošetrení