V relaxačno-terapeutickom centre SPIRIT & BODY získate stratenú energiu, zrelaxujete a zregenerujete organizmus a načerpáte silu do života. Zastavte sa v rýchlom tempe, položte sa na naše andulačné lôžko, a vďaka optimálnym kmitočtom, odstráňte bolesti a neduhy, ktoré Vás trápia.

Oddýchnite a uvoľnite sa pri našich masážach, zoštíhlite na LPG prístroji a skrášlite pri našich kozmetických ošetreniach. Vyberte si z bohatej ponuky našich masáži a zrelaxujte sa pod rukami našich profesionálnych masérov Zuzany, Janky a Michala.


Dadka

Špecialista na telové ošetrenia - Máser

null

Andulačná terapia

10 konkrétnych výsledkov aplikácie andulačnej terapie

  1. výrazné zmiernenie stuhnutia svalov, napätia a bolestí chrbtice a chrbtového svalstva
  2. stimulácia lymfatického systému, detoxikácia, odkyslenie organizmu a redukcia vody v tkanivách
  3. zlepšenie látkovej výmeny napr. pri nadváhe, eliminácia problémov s trávením, opuchov nôh…

Čítaj viac...

Mezotransdukcia tváre

Mezotransdukcia tváre je neinvazívna biochemická metóda, ktorá ponúka mimoriadne účinné ošetrenie kožných problémov súvisiacich s procesom starnutia prostredníctvom pôsobenia na bunkovej úrovni, čím sa diametrálne líši od tradičných metód.

Technológia meso T8 spočíva vo vysielaní frakčných sínusových vĺn nízkeho napätia pre prudké zlepšenie vodivosti a priepustnosti bunkových membrán a vytvorení vodných kanálov, ktoré slúžia k prenosu aktívnych látok bez teplotného šoku…

Čítaj viac...