Zoštíhlenie a drenáž
Zbavte sa odolných tukových vankúšov a pokročilého stupna celulitídy

Body strategist remodeller– zoštíhĺujúce a prekrvujúce ošetrenie. Intenzívne ošetrenie pre odolné tukové vankúše a pokročilé stupne celulitídy. Efekt ochladenia a zahriatia stimuluje mikrocirkuláciu v postihnutých partiách a podporuje vstrebávanie aktívnych lipolitických zložiek.


Bahenné zábaly
Exkluzívne termálne ošetrenie na redukciu váhy

Monticelli SPA bahenné ošetrenie – Zoštíhľujúci a prehrievací SPA bahenný zábal. Exkluzívne termálne ošetrenie ktoré pomocou súčinnosti prírodných aktívnych látok (bromid sodný, liečivej vody a éterických olejov) pôsobí na redukciu váhy a detoxikáciu organizmu.
Termokatalytická sauna
Štartuj svoj metabolizmus a tuky s termokatalytickou saunou

PRVÁ NA SLOVENSKU
Tešíme sa že môžeme byť prvý salón na Slovensku , ktorý vám predstavuje kataliticku termosaunu. Základom termokatalytického saunovania je natretie tela profesionálnymi prípravkami ktoré zabránia vylúčeniu splodín látkového metabolizmu., toxínov a vody až pokiaľ nedôjde k prehriatiu všetkých vrstiev kože spolu s lymfocytmi a adipocitmi. Telo sa pri 50 stupňoch pomaly prehrieva a keď sa prehrejeme do bodu prehriatiu všetkých štruktúr vypustí vodu a škodliviny z tela von.Telo sa tak prečistí nielen na povrchu tela ale aj vnútorne a tým sa dokonale detoxikuje.


Krásna maminka
Pre nastávajúce mamičky a aj po pôrode

New  life – Relaxačné ošetrenie pre nastávajúce maminky.

New mum – Spevnenie pokožky po pôrode.


Celotelové peelingy
Vaše telo bude krásne hebké a prekrvené

Čokoládovo – pomarančový, aromaritual, anticelulitídny ,kávový, vanilkový a kokosový peelingodstraňujú odumretú pokožku a tak ostane Vaše telo hebké a prekrvené. Pomáha pri odstraňovaní celulitídy.


Príjemný pocit zo svojho tela?

Je to jednoduché! Navštívte nás a vychutnajte si rôzne telové ošetrenia v relaxačno-terapeutickom centre SPIRIT & BODY.

Cenník telových ošetrení